Ünlü rapçinin sevgilisine şiddet uyguladığı anlar ortaya çıktı! Otel koridorunda dakikalarca dövdü

Puff Daddy ve P. Diddy gibi sahne isimleriyle tanınan rapçi Sean John Combs’un, 2016 yılında o dönemki kız arkadaşı Cassandra ‘Cassie’ Ventura’ya şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı.

Güvenlik kamerasından elde edilen ve CNN tarafından yayınlanan videoda Combs’un, Los Angeles’taki bir otelde Ventura’nın arkasından koştuğu ve şarkıcıyı yere fırlatarak tekmelediği görüldü.

SEVGİLİSİNİ ODAYA SÜRÜKLEDİ

Sadece belinde bir havlu ve ayağında çorap olan ünlü isim, ardından yerde yatan Cassie’yi kazağından bir odaya doğru sürüklerken kameraya yansıdı.

Sonrasında güvenlik kamerasının karşısındaki aynadan Ventura’nın yavaşça ayağa kalktığı ve koridor duvarında duran telefona ulaşmak için bir hamle yaptığı görüldü. Bunun üzerine P. Diddy geri döndü ve sevgilisini bir kez daha itti.

Saniyeler sonra bir sandalyeye oturan Sean Combs, yanındaki masadan ne olduğu anlaşılamayan bir nesne alarak Cassie Ventura’ya fırlattı.

VENTURA’NIN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Ventura’nın avukatı Douglas H. Wigdor, dehşet anlarının ortaya çıktığı video ile ilgili konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Yürek burkan video, Bay Combs’un rahatsız edici ve yırtıcı davranışını daha da doğrulamıştır. Bayan Ventura’nın bu olayı gün ışığına çıkarmak için gösterdiği cesaret ve metanet kelimelerle ifade edilemez.

NE OLMUŞTU?

Cassie Ventura, geçen yıl Sean John Combs’a cinsel saldırı ve şiddet iddiasıyla dava açmıştı. Ancak ikili, kasım ayında açıklanmayan bir meblağ karşılığında mahkeme dışında uzlaşmıştı. Ventura’nın mahkemeye sunduğu belgelerde, rapçinin şiddet görüntülerinin yayılmaması için söz konusu otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği de belirtilmişti.

P. Diddy, hakkında ortaya atılan tüm suçlamaları reddetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir